Poszukujemy studenta/stażysty na okres wakacyjny na stanowisku Grafik / Informatyk

Zadania:

  • Edycja i nadzór nad stroną www.
  • Korekty graficzne,
  • Wykonywanie i modyfikacja zdjęć produktowych,

Wymagania:

  • Znajomość obsługi programów graficznych Photoshop / Illustrator
  • Znajomość Word Press
  • Znajomość MS Office

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz kompetencji
  • Dobrą atmosferę i współpracę.

Grafik komputerowy – Praca na zastępstwo

Zadania:

  • Wykonywanie projektów graficznych,
  • Przygotowywanie projektów do druku DTP,
  • Wykonywanie korekt oraz konwersji dokumentacji technicznej, cenników, materiałów marketingowych,
  • Opieka i nadzór nad stroną www.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w przygotowaniu grafiki w programach pakietu Adobe: InDesign, Illustrator, Photoshop oraz Affinitie Designer, Publisher,
  • Znajomość WordPress i HTML,
  • Znajomość i doświadczenie w Google analytics (mile widziana)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę lub inne formy zatrudnienia