Przedstawiciel handlowy

Industry 4.0
Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne i efektywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów B2B w wybranym regionie,
  • Stała współpraca z istniejącymi klientami i projektantami,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Wymiarowania i przygotowywanie najkorzystniejszych rozwiązań dla Klienta,
  • Monitorowanie rynku instalacji gazowych i działania konkurencji,

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży na rynku tradycyjnym branży grzewczej,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży na rynku B2B,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista,
  • Umiejętności negocjacyjne i handlowe,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Podstawowa znajomość AutoCad,
  • Znajomość języka angielskiego (min. B1),

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku, nastawionej na klienta i rozwój swoich kompetencji,
  • Motywujący system wynagradzania,
  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, kartę paliwową, telefon, laptop,
  • Profesjonalne szkolenia produktowe i sprzedażowe,
  • Możliwość rozwoju jak i awansu w strukturach firmy,
  • Pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie.